top of page

Valguse ajastu!

Pakume silmapilkset rutulist ja aeglast ülesse wõtmist nõndanimetatud wälgutule walgustusel. On tulnud aeg mil paremad laseksid ennast ülesse wõtta lisaks muudele pildistustele ka üksik- ja grupiportreedele.
       /meie  eelkäijate reklaam aastast 1899/

Fotoreportaaz

Pildiseeria millest iganes tarvis

Täiesti tavaline või väga eriskummaline pildisoov  saab täidetud. Suurest grupipildist kuni kavalate pisipiltideni kodulehel, pildiseeriad õhust või vee alt, ranged dokumendifotod ja ülevoolavad peopildid. Meie klientide hulgas on reklaami- kinnisvara ja advokaadibüroosid, panku, saatkondi ja ministeeriume, pere- ja sõpruskondi.

Pulmafoto

Fotograaf teie tähtsaks päevaks

Kogenud fotograaf, keda saad usaldada, jäädvustab soovi koorral kõik alates kleidiproovist kuni pulmaööni. Kindlasti peaks sellel päeval tegema fotoreportaazile lisaks ka poseeritud portreepilte - olete ju palju vaeva näinud et olla sellel päeval kõigist kaunimad! Lavastatud pilt on tõeliselt kaunis mälestus.

Firmafoto

Muudame kõik teie firma fotomured rõõmudeks

Meie fotograaf Erik on 15 aastat teenindanud Eesti presidente, nüüd on ta valmis kõik oma oskused ja kogemused teie jaoks mängu panema. Portreed ja klantspildid kodulehe ning trükise tarvis. Samuti katame ka kõik fotoga seotud vajadused konverentsist suvepäevadeni ja kingitustest kuni tehniliste suurendusteni.

Stuudiopildid igaks elujuhtumiks

Kõik fototeenused stuudios ja väljaspool seda professionaalse ja väga kogenud fotograafi abiga. Lastefoto, perepildid, pulmafoto, modellifoto, aktifoto, ideefoto, tootefoto, reklaamfoto, fotolavastused, fotoreportaaz.
30m2 fotostuudio Tallinnas, välistuudio kasutamise võimalused Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Suured fotosuurendused ja raamimine.

Tippkvaliteedis fotosuurendused

Päriselt hakkab pilt elama alles siis kui hoiad seda trükituna käes. Veel parem kui on sobiv koht kuhu see riputada - et saaks vaadata veidi eemalt ja et sobiks aegruumi. Suur pilt, näiteks lõuendil, on jääv, ajas kasvav väärtus. Mõtle sellele ja otsi välja oma parim pilt ning usalda meile selle suurendamine.

Konverentsifoto

Näita maailmale kohe kui hästi Sinu firmal läheb

Jäädvustame tipptasemel nii pika konverentsi kui lühikese seminari. Kõik võimalused näidata toimuvat sündmust kiiresti online. Kohapeal trükkimise võimalused rinnasildist grupipildini. Välistuudio kasutamise võimalus.

Dokumendifoto

Passi- ja viisapildid stuudios ja kohapeal

Elus on olukordi kus fotograafi juurde tulemine ei ole võimalik aga passipilti on vaja. Meie aitame! Tuleme pildistama kohapeale, isegi haiglasse, kui vaja. Kõik pildid on garantiiga ja sobivad täpselt dokumendile milleks on tellitud.

Matusefoto

Jäädvustame teie kurva sündmuse delikaatselt

Teile kurval päeval ei pea te muretsema pildistamise pärast, meie väga pika kogemusega fotograaf jäädvustab kõik olulise delikaatselt. Kena väike pildialbum jääb meenutama teie lähedase ärasaatmistseremooniat kirikus, kabelis või kalmistul.

Please reload

bottom of page